Kardelen Isıtma

Kardelen Isıtma İmalat ve Pazarlama

30.5.2024
Site İçi Arama
 
 / Ana Sayfa / Çay ve Tost Makinaları 

Çay ve Tost Makinaları

 
 

ÇAY DEMLEME MAKİNELERİ ; kullanım ve temizlik kolaylığı , temiz , kaliteli ve berrak çay hazırlama imkanı ile satışa sunulmaktadır. Çay makinası ihityacınızı değişik kapasitelerde karşılayan tiplerimiz mevcuttur.ÇAY DEMLEME MAKİNASI küçük-orta ve büyük ölçekli işletmelerin, otel bar ve kafeteryaların her türlü sıcak içecek servisinde yoğun olarak tercih ettiği bir üründür. Çay demleme makineleri dokuz ana parçadan oluşmaktadır.
Bu parçalar;

GÖVDE ; AISI 304 kalite paslanmaz çelikten yekpare olarak derin çekme yöntemiyle imal edilmiştir. Cihazın su ve dem haznelerini içinde bulunduran kısmıdır. KAPAK ; AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yan kısmında üç adet buhar tahliye deliği bulunmaktadır.
DEM KABI ; AISI 304 kalite paslanmaz çelikten yekpare olarak derin çekme yöntemiyle imal edilmiştir. Süzgeçten süzülen demin toplandığı haznedir.
SÜZGEÇ ; Çayı süzen , çayın tortusuz ve berrak olmasını sağlayan haznedir. Alt kısımlarının paslanmaz telden yapılmış olması sayesinde , çayı daha iyi süzer ve berrak dem oluşmasını sağlar.
GÖSTERGE GRUBU ; Cihazın içerisinde bulunan dem ve su miktarını gösterirler.
MUSLUKLAR ;Kullanımı kolay ve dayanıklı özel basmalı musluklar kullanılmıştır. Su ve dem haznelerinin ayrı olması sayesinde istenilen koyulukta çay alınmasını sağlar.
TAŞIMA KULPLARI ; Tamamen firmamızın tasarımı olan taşıma kulpları ısı iletimini en az seviyeye indirecek şekilde dizayn edilmiş olup , tamamen AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
SİNYAL LAMBALARI ; Üç ayrı renkte olan sinyal lambaları cihazın çalışma konumunu gözlemeye yarar;
Yeşil lambası cihazın fişinin takılı olduğunu ve cihaza elektrik geldiğini gösterir
Sarı sinyal lambası ısıtıcının çalıştığını gösterir.
Kırmızı sinyal lambası cihazın içinde su kalmadığını veya rezistansta kireçlenme olduğunu gösterir.
TAM OTOMATİK EMNİYET SİSTEMİ
Cihazınız susuz çalışmayı ve rezistansın bozulmasını önleyen özel kontrol sistemine sahiptir.Su belirlenen seviyenin altına indiğinde cihaz otomatik olarak kapanır , sesli ve ışıklı ikaz verir.
OTOMATİK ISI TERMOSTATI ; Özel kaliteli termostat sayesinde cihaz içindeki suyun sıcaklığı rahatlıkla kontrol edilebilir.
Suyun sıcaklığı azaldığında termostat otomatik olarak devreye girer ve ısıtıcıyı çalıştırır.
Su kaynama sıcaklığına geldiğinde otomatik olarak ısıtıcıyı kapatır.
Cihazın montajında ısıya dayanıklı silikon contalar kullanılarak , su kaçakları önlenmiştir.
Tüm ürünlerimizin elektrik devrelerinde 300°C sıcaklığa dayanan özel kablolar kullanılmaktadır.
Ürünlerin elektrik grubunda kullanılan fişli kablo, rezistans ve termostatlar TSE belgeli olup ISO 9000 Standartlarıyla imalat yapan firmalardan temin edilmektedir
 
 

 
 
 

ELEKTRİKLİ TOST MAKİNESİ; Kalitelive güvenli ürünleri ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunmayı amaçlayan tüketici ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilen tost makinalarıdır.
ELEKTRİKLİ TOST MAKİNESİ ; Kafeterya, kantin ve büfelerin Tost hazırlama işlemlerinde yoğun olarak tercih ettiği ürünümüzdür.
ELEKTRİKLİ TOST MAKİNESİ ; altı ana parçadan oluşmaktadır.
Bu parçalar
GÖVDE; Tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst kısmına, alt pişirme plakasını montaj edeilmiştir. Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.
KAPAK; Tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üst kısmına, alt pişirme plakasını montaj edeilmiştir. Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.
PİŞİRME PLAKASI; Üst ve alt olmak üzere iki adettir. Dökme demirden imal edilmiştir.
AYRILABİLİR YAĞ HAZNESİ; Izgara sonrası yağın süzülmesi sağlanır. Izgara işlemini kolaylaştırır.
AYARLANABİLİR OTOMATİK ISI TERMOSTATI; Cihazın pişirme plakasını istenilen sıcaklıkta tutmaya yarar. Plaka sıcaklığı düştüğünde otomatik olarak açılır ve ısıtıcıyı çalıştırır. Enerji tasarrufu sağlar.
SİNYAL LAMBASI; Rezistans devreye girdiği zaman yanarak kullanıcıyı bilgilendirir.
Ürünlerimizin elektirik grubunda kullanılan fişli kablo rezistasn ve termostatlar TSE belgeli olup ISO 9000 Standartlarıyla imalat yapan firmalardan temin edilmektedir
 

Adres: Sanayi Caddesi Mustafa Koloğlu İş Merkezi 7/1-2 Ulus / Ankara     Telefon: 0312 309 71 35 - 0312 324 24 44  Faks: 0312 309 71 36